Angličtina


Výuka angličtiny více než 25 lektory z USA a Velké Británie pro všechny generace. Výuka probíhá zábavnou a netradiční formou plnou her, zabavných aktivit a konverzace. Registrovat se mohou děti, studenti i dospělí.

Sporty


Odpoledne plné her, sportů a soutěží na hřišti u ZŠ Komenského. Registrovat se mohou děti i studenti. Podle zájmu o jednotlivé sporty a věku budete rozděleni do různých týmů a kategorií a rozhodně si na své přijde každý. Sporty budou vést zkušení lektoři z ČR a Velké Británie. Nutná registrace předem.

LetSing / Gospel


Nepotřebuješ skoro nic, jen zdravé hlasivky a chuť zpívat. Přihlas se na Letsing nebo Gospelový workshop! Je to sbor mladých lidí, kteří se každý rok setkávají během LetFestu a nacvičují několik písní, se kterými vystoupí na závěrečné Hawaii party. Hostem Leroy Johnson z Velké Británie.

Koncerty


Celým LetFestem nás budou provázet koncerty různých hudebních žánrů. Budou většinou ve večerních hodinách, přesný rozpis zveřejníme již brzy. Mezi kapelami a zpěváky se letos objeví Leroy Johnson, Pavel Helan, Envej, Le maler trio, Worship vision a možná i Heidi Johansen.

Semináře


Letošní semináře budou rozděleny pro mladé a starší posluchače. Hlavní seminářové dny budou pondělí – středa a začátky seminářů budou vždy od 19:15. Mezi letošními hosty nebudou chybět Mark Gold, Tomáš Kratochvíl, Leroy Johnson, Pavel Kotouček a další…

Workshopy


Asi největší změna letošního LetFestu nastala v omezení workshopů. Ty jsou přesunuty na večerní hodiny, tedy vždy od 19:15 pro menší děti a později po seminářích pro starší. Můžete se ale i tak těšit na celou řadu tvořivých, akčních, vzdělávacích nebo sportovních workshopů.

Divadlo


Hlavním divadelním dnem a tím i představením je už tradičně letfestový pátek. I letos k nám zavítá Divadlo Víti Marčíka a konečně se nám snad podaří venkovní scéna. Začátek by měl být od 19:15, tak aby bylo divadlo časově dostupnější i malým dětem. Další divadelní představení zatím neplánujeme.

Maminky s dětmi


LetFest i pro ty nejmenší! Každý rok se snažíme připravit zajímavý program i pro maminky s dětmi a letos tomu nebude jinak. Začátek hravého odpoledne vždy od 14:00 do 16:30. Můžete se těšit na různé hry, soutěže a vyrábění pro děti a určitě něco zajímavého pro maminky, případně tatínky. Více info již brzy.

Alternativní večery


Alternativní večer začíná vždy od 21:00 a na každý den připravujeme na výběr z několika aktivit. Těmi hlavními budou koncerty, zajímavé workshopy, pub kvíz, nějaké turnaje a podobně. Během večera bude vždy otevřena kavárna a chill-out zóna, kde můžete trávit volný čas.