Víťa Marčík

Úterý 3.7. od 17:00 divadlo Víti Marčíka - Šípková Růženka
Zábavné a poučné divadlo pro děti i dospělé
Vůbec nejstarší představení našeho divadla, kde prostřednictvím šesti loutek, dvou fléten, kytary a živé komunikace s divákem předává lidový vypravěč poselství o síle odpuštění.

JSME RODINNÉ DIVADLO žijící na statku v Drahotěšicích, s poštou a policejní stanicí v Hluboké nad Vltavou. A i když často hraji a jsem na jevišti sám, tak bych bez své ženy, dětí a teď i zetě, vnoučat, snach a babiček, jedna s námi bydlí a občas i hraje, i bez táty a tchána ( oba jsou už mrtví), ale i našich přátel a známých, hrát prostě nemohl.

Nejsem vyučený herec ani loutkoherec, ani scénograf či muzikant a už vůbec ne umělec- to slovo mě dost uráží.

Prý jsem „ zjev z Jižních Čech“. To se mi líbí, i když jsem Moravák.

Asi jsem vypravěč, který často lže. Ale lžu kvůli Vám, protože kdybych mluvil pravdu, tak mi nevěříte.

Ale popravdě, a to vážně nelžu, bych si nejvíc přál být „ komediant Boží“. Komediant Boha, který nemá tvář ani jméno a o kterém dohromady nic nevím, jen to , že nás !!!!!! VŠECHNY!!!!!!! neskutečně miluje.

Víťa Marčík st.

Leroy Johnson

Velká Británie | zpěvák, skladatel, dirigent
Nominovaný za nejlepší hudbu černošského původu ve Velké Británii.

Neděle 1.7. od 19:30 - koncert při zahájení LetFestu (hlavní sál)
Pondělí 2.7. od 19:15 do 20:45 - hudební workshop (malá klubovna)
Středa 4.7. od 21:00 - seminář + koncert (kavárna)
Sobota 7.7. - 14:15 - koncert s LetSingem a Gospel workshopem (hlavní sál)

Pavel Helan


Sobota 7.7. od 17:30 - koncert v zahradě u budovy CB Letovice
VSTUP ZDARMA

Ing. Pavel Helan, nar. 1979 v Moravských Knínicích, absolvent střední školy zahradnické a vysoké školy lesnické.

S hudbou začínal jako kytarista v jazzbandu The Young Pekáč Mojmíra Bártka, kde si osvojil důležité heslo: ``Strýcu hrej, neustále hrej!``. Je absolventem kytarové školy Oty Pinknera. Zvítězil v pořadu Do-re-mi, působil jako učitel hudební výchovy v New Yorku, doprovázel bretaňského zpěváka Yvese Guelou, byl členem revivalu U2/stay. V roce 2007 obdržel přestižního Krtka na festivalu Zahrada, v roce 2008 vydal prvotinu Je(mně) příjemně, ze které vzešla spolupráce se zpěvákem Petrem Bende v letech 2009 - 13. V roce 2011 založil plesový miniorchestr Helan Band. Na podzim roku 2013 se stal finalistou soutěže ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT. V roce 2014 vydal CD iBůh a vyjel na první samostatné Ajfon tour. V roce 2015 absolvoval festivaly a kluby v ČR i na Slovensku, byl hostem Hradišťanu, Tomáše Kluse a Honzy Nedvěda. V roce 2016 odehrál celkem 180 různých koncertů a hostování v ČR, na Slovensku i v Polsku. K perličkám z roku 2017 patří pozvání do Carpool karaoke s Richardem Müllerem. Na podzim roku 2017 vydává nové CD Rapper.

Le maler trio

Úterý 3.7. od 21:00 - koncert Le Malér trio (kavárna)

“Tři mladí bílí Moraváci, co se snažijou ladit covery do gypsy-jazzu, stylu zrozeného z muzikantského umu francouzských cikánů. Hrajeme něco mezi jazzem, chansonem a cimbálkou.”

Mark Gold

Neděle 1.7. od 9:00 - hlavní řečník při bohoslužbě CB Letovice
Pondělí 2.7. - Pátek 6.7. - hlavní řečník téma REFRESH od 17:00 každý den
Pátek 6.7. od 19:15 - seminář ``Náskleduj svůj sen`` (kavárna)

Worship Vision

Čtvrtek 5.7. od 19:15 - koncert Worship vision (CZE, Praha)

Kapela Worship Vision vznikla v roce 2010. Nebojí se s velkou pečlivostí a zodpovědností přinášet zahraniční písně s výhradně autorizovanými českými překlady. Toto skvělé uskupení hraje písně světových křesťanských kapel, mezi které patří dnes tolik oblíbení Rend Collective z Irska.

Envej

Sobota 7.7. od 21:00 - koncert Envej (CZE)

Raper Envej odsuzuje lpění na pomíjivých věcech jako je bohatství, být IN a podobně. Drží si úroveň kvalitních raperů, ale přitom se nebojí otevřeně mluvit o své víře.

Way to go

Neděle 1.7. 2018 od 20:00 - koncert kapely Way to go
Český republika | folk-popová kapela
Hlavní sál (budova CB Letovice, Okružní 13)

Tvorba této folk-popové kapely je specifická četným užitím pánských vícehlasů, které podtrhává význam hlubokých textů. Jožka, František, Dominik, Tom a Pavel chtějí každému z diváků předat maximální hudební, ale i duchovní zážitek: „Kdo chce pochopit hudbu, nepotřebuje ani tak sluch, jako srdce.”

Roman Povala

Středa 4.7. od 19:15 - Roman Povala (CZE) – Z mé party jsem čistý jen já

Dnes táta dvou dětí a hlava rodiny. Ve 13 letech vyzkoušel drogy a zcela jim propadl. Z původní party kamarádů se mu jako jedinému podařilo závislosti zbavit. Ostatní jsou dodnes závislí nebo mrtví. Přijďte si poslechnout silný příběh sympatického a vtipného chlapíka, který dnes pracuje jako lektor primární prevence mezi mládeží.

Petr Kadlec

Pondělí 2.7. od 19:15 - Petr Kadlec - InstaBitch

“Jen když budeš dokonalý/dokonalá, bude tě mít někdo rád.`` Tato podporahová lež je dnes kázaná, instagramem, seriály, klipy písniček, i dokonce vlastními rodiči. Jak přijmout svou nedokonalost a přeorientovat se na lepší věci?

Karen Gold

Rick Allan

Pondělí 2.7. od 19:15 Rick Allan /USA) - Od ateismu ke křesťanství
Středa 4.7. od 19:15 Rick Allen (USA) – Křesťanství - pravda nebo lež?

Přijď za Rickem Allenem, skeptikem, který se podělí o důkazy, jež ho vedly od ateismu ke křesťanství (dvakrát). Rick není kněz ani mnich, ale spíš někdo, kdo hledá pravdu a už deset let se probírá důkazy. Na prvním semináři bude mluvit o důkazech, které ho přesvědčily, že existuje Bůh. Na druhém semináři pak ukazuje důkazy podporující křesťanství.